Bu parçayı oyla
  • 0.00 / 5 5
(0 votes)

2014-emmys1

25 Ağustos’ta Los Angeles’ta düzenlenen 66. Emmy Ödüllerinin ihtişamlı galası, her ödül töreni gibi modacıların ve mücevher evlerinin boy gösterisine sahne oldu.

Bu ihtişamlı gecenin öne çıkan mücevher trendi kuşkusuz ayak seslerini yılın başından beri duyduğumuz iri küpeler ve ihtişamlı renkli mücevher taşlarıydı. Chopard, Fred Leighton, Beldora  yıldızları giydiren markalardandı. Heidi Klum’un taşıdığı 3 milyon doların üzerindeki mücevherleriyle Lorraine Schwartz, Christina Hendrics’in taşıdığı 50 karatın üzerindeki iri mücevherler geceye damgasını vurdu.

Paylaş:
Bu kategoriden daha fazla: KARAT NE DEĞİLDİR? » KAR BEYAZI VE BEYAZ AGATLAR » AŞKIN VE ROMANTİZMİN FEMİNEN RENGİNDE MÜCEVHERLER » MİLANO’DAN BİR MÜCEVHER EVİ: LUCIFER VIR HONESTUS » MÜCEVHERE FARKLI BAKIŞ » LOUIS VUITTON VE DAVID BOWIE BİRLİKTELİĞİ » AKİK TAŞININ MODA HALİ » 2014 AGTA SPECTRUM ÖDÜLLERİ » PIRLANTA… YİNE PEMBE… YİNE REKOR… » STEPHEN WEBSTER & DARK JEWEL COLLECTION » MÜCEVHERDE RÖNESANS / VOIR DERGİSİ KÖŞE YAZILARIM » BASELWORLD; TÜM İHTİŞAMIYLA » BASELWORLD 1. GÜN; İLK İZLENİMLER » DÜNYANIN EN BÜYÜK MÜCEVHER VE SAAT FUARI “BASELWORLD”DEN ADIM ADIM… » PEMBE “PRINCIE DIAMOND” MÜZAYEDEDE DÜNYA REKORU KIRDI! » BU HAFTA MUHTEŞEM MÜCEVHERLERİN HAFTASI! » BELÇİKA HAVAALANINDA 50 MİLYON DOLARLIK HAM ELMAS SOYGUNU » 2013 OSCARINI MÜCEVHERDE KLASİK STİL PIRLANTA KÜPELER KAZANDI :) » 2013 OSCAR TÖRENİ BAŞLARKEN 2012′NİN EN ZARİF MÜCEVHERLERİ » AÇIK ARTTIRMADA 6,46 KARAT PIRLANTALI PLATİN YÜZÜK 560.500$’A SATILDI » FABERGE VE GEMFIELDS ’IN MODERN BAŞYAPITI… VE EFSANEVI MARKANIN SATIN ALINMASI » PANTONE’NİN 2013 RENGİ: ZÜMRÜT YEŞİLİ :) CANLI… PARLAK… BEREKETLİ… » SIRADIŞI BİR KİTAP “DELICIOUS JEWELS / LEZZETLİ MÜCEVHERLER” » GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE MÜCEVHER » DİKKAT! : SARI ZÜMRÜT (EMERYL) ADI İLE TAŞLARA TAKILAN YANILTICI İSİMLER KONUSUNDA GEMOLOJİ DÜNYASI ALARMDA » HER YILIN ARALIK AYININ SABİT TRENDİ; KIRMIZIIIIIII! » KÜLTÜR SANAT HARİTASI İLE KEYİFLİ BİR SÖYLEŞİ » LOUIS VUITTON @ PARIS FASHION WEEK » Anna Dello Russo @ Paris Fashion Week » VICENZA ORO FALL; 2013+ DEN 2014+’ E MÜCEVHER TRENDLERİ » ICA ULUSLARARASI TAŞ KESİM VE MÜCEVHER YARIŞMASI SONUÇLARI » DÜNYANIN KESİMLİ EN BÜYÜK PARAİBA TURMALİN’İ » MAVİ PIRLANTA… SONSUZA KADAR… » AĞUSTOS AYININ MÜCEVHER TAŞI; PERİDOT » SAFİR HAKKINDA BİLİNMEYENLER » Pırlantaların Hiç Bilinmeyen Renkleri » 23.45′DE CNN TÜRK’DE, MESUT YAR’LA LAF LAFI AÇIYOR… » TEMMUZ AYI ŞANS TAŞI; YAKUT / JULY BIRTHSTONE; RUBY » FIRST GOLD CURRENCY @ 564 BC! / İLK ALTIN KURU MÖ 564′DE! » SADAKATİN SİMGESİ / SYMBOL OF LOYALITY » DÜNYADA ALTIN / GOLD MINING » OSMANLI DÖNEMİ – SULTAN SELİM’İN MÜHRÜ » NİSAN AYI ŞANS TAŞINIZ PIRLANTA » ANTİKA MÜCEVHERLER » TANINMIŞ GEMOLOG VE MÜCEVHER EKSPERİ ANTOINETTE MATLINS’LE »
Önceki Gönderi KAR BEYAZI VE BEYAZ AGATLAR
Sonraki Gönderi KARAT NE DEĞİLDİR?

Add Comment